Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek
09:00 - 21:00
sobota
09:00 - 20:00
niedziela
10:00 - 18:00

Zobacz na mapie

Kontakt

dsc1755-jpg
dsc1754-jpg
dsc1751-jpg
dsc1753-jpg
Opis sklepuZamknij opis

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Konstancinie-Jeziornie oferuje swoim Klientom profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne takie jak: innowacyjne zabiegi na twarz, szyję i dekolt, zabiegi specjalistyczne Hi-Tech, zabiegi oczyszczające i złuszczające. W jego ofercie znajdują się także wysokiej jakości usługi laserowego zamykania naczynek, depilacji laserowej, manicure, pedicure, a także usługi fryzjerskie.

Gabinet w Starej Papierni realizuje filozofię Dr Ireny Eris, w której wartości takie jak indywidualne podejście do Klienta, dbałość o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę stawiane są na pierwszym miejscu.

Wysoką jakość świadczonych usług oferowanych Klientom Instytutu Kosmetycznego Dr Irena Eris w Starej Papierni, gwarantuje wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz wysokiej klasy sprzęt. Wielu Klientów odwiedza gabinet dla panującej w nim wyjątkowej atmosfery i troskliwej opieki personelu sprzyjającej odprężeniu i regeneracji.

Poza wykonaniem zabiegów na twarz i ciało, Klienci mogą skorzystać również z konsultacji z ekspertami z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, wenerologii i dietetyki.

Serdecznie zapraszamy!