Pomiń nawigację

GAZETKA ZIMA 2017

W zimowym wydaniu kwartalnika centrum Handlowego stara Papiernia w Konstancinie jeziornie przedstawiamy sezonową i nową ofertę handlowo-usługową. Prezentujemy także propozycje doskonałych prezentów świątecznych.

Z okazji nadchodzących Świąt, pragniemy złożyć naj-serdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do refleksji, zwol-nienie tempa, spędzenia czasu w rodzinnym gronie i cieszenia się z małych rzeczy. A Nowy Rok 2017 przyniesie wiele radosnych momentów i będzie oka-zją do spełnienia najskrytszych marzeń.

Zapraszamy do nowych punktów usługowych CH Stara Papiernia. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.starapapiernia.pl i zapisów do naszego newslettera!

str1-jpg

str21-jpg

str32-jpg

str41-jpg

str5-jpg

str6-jpg

str7-jpg

str8-jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...