GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - sobota
10:00 - 20:00
niedziela
10:00 - 18:00

Zobacz na mapie

Kontakt

Opis sklepuZamknij opis

I Shop - Mac Store

Mac Store, firma z kilkuletnim doświadczeniem, która odkrywa dla swoich klientów piękno oraz wszystkie tajemnice produktów Apple.

Współpracujemy z osobami indywidualnymi, firmami i placówkami edukacyjnymi. Stawiamy na jakość obsługi, ponieważ to właśnie dobra obsługa wyznacza dla nas wartość późniejszych relacji. rozumiemy potrzeby naszych klientów i do każdego podchodzimy indywidualnie, rozumiejąc, że wszystkie przypadki są warte uwagi.

W naszym sklepie znajdziecie pełną gamę produktów z nadgryzionym jabłkiem.
Wśród oferowanych przez nas gadżetów znajdują się m.in. etui i obudowy do iPhone'a oraz iPadów w wersjach Mini i Air, akcesoria koputerowe takie jak myszki, klawiatury, napędy zewnętrzne itp.
Posiadamy również innowacyjne uchwyty samochodowe pozwalające na bezpieczne użytkowanie telefonu czy tabletu podczas jazdy.
Dla miłośników muzyki z kolei, przygotowaliśmy szeroki wachlarz słuchawek Beats oraz JBL.

Niezwykle bogate doświadczenie na polu napraw komputerów oraz urządzeń iPhone / iPad pozwala nam na osiągnięcie bardzo wysokiej skuteczności w usługach serwisowych i naprawach.
Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo, próbując wykonać wszelkie konieczne czynności serwisowe tak, aby naprawiony sprzęt był w 100% funkcjonalny i pozbawiony usterek.
Szerokie możliwości oferowane przez nasz serwis pozwalają nam na wykonywanie skomplikowanych naprawa usterek powstałych w wyniku upadku, zalania lub uderzenia komputerów Apple lub urządzeń iPhone oraz iPad.

Elementy trwale uszkodzone są wymieniane na nowe i orginalne części.
Naprawy urządzeń uszkodzonych w wyniku upadku / uderzenia realizowane są stosunkowo szybko i w konkurencyjncyh cenach. Nasz serwis oferuje możliwość naprawy układów elektronicznych oraz zasilania znajdujących się wewnątrz komputerów Apple co sprawia, że nie zawsze konieczna jest wymiana całej płyty głównej.

W naszym punkcie znajdziecie pełną gamę oryginalnych produktów i akcesoriów firmy Apple, wzbogaconych rzetelnym, fachowym opisem oraz niezależnymi recenzjami, obsługę pogwarancyjną, diagnostykę i wsparcie techniczno-informacyjne, a w niektórych przypadkach także usługę "Door to Door".
Serdecznie zapraszamy na I piętro!