Pomiń nawigację

O nas

Stara Papiernia – jakość wpisana w historię.

Centrum handlowe Stara Papiernia, otwarte 23 listopada 2002 roku, to niezwykłe miejsce, usytuowane w samym sercu Konstancina-Jeziorny. Zabytkowe mury zlokalizowanej tutaj w XIX wieku fabryki papieru, zaadaptowano do stworzenia wyjątkowego i przyjaznego centrum. Jedyny w swoim rodzaju kompleks usługowo-handlowy został przystosowany, aby sprostać potrzebom i wymaganiom mieszkańców Konstancina- Jeziorny, Piaseczna, Nadarzyna, Góry Kalwarii, Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

W skład centrum handlowego Stara Papiernia wchodzą dwa, wielofunkcyjne budynki o unikalnych wnętrzach i wystroju. Centrum posiada także uliczkę handlową charakterystyczną dla małych miasteczek, z bogatą ofertą handlowo-usługową oraz placem centralnym, na którym organizowane są wydarzenia kulturalne, koncerty i pokazy. Na terenie Starej Papierni znajduje się także plac zabaw dla dzieci, kawiarnia sezonowa na świeżym powietrzu oraz restauracja z wyśmienitą kuchnią i letnim ogródkiem.

Stara Papiernia to przystanek dla wszystkich, którzy chcą odpocząć i zrelaksować się w otoczeniu ciszy i pięknej przyrody. Tutaj jakość wpisana jest w historię tego miejsca i z pełną świadomością polityka ta realizowana jest na każdym kroku. W Starej Papiernie atmosfera sprzyja zakupom, a wyselekcjonowani dystrybutorzy oferują najlepszej jakości, zdrowe produkty spożywcze oraz wysokiej klasy towary i profesjonalne usługi.

Dojazd do centrum handlowego Stara Papiernia możliwy jest komunikacją miejską, ze stacji metro Wilanowska autobusem linii nr 710, 742 oraz L14, z Dworca Centralnego autobusem linii 700, samochodem lub rowerem, jadąc malowniczymi ścieżkami rowerowymi z Wilanowa lub Ursynowa.

Na terenie Starej Papierni znajduje się duży parking samochodowy i 38 stojaków na rowery!

Serdecznie zapraszamy!

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...