Pomiń nawigację

Aktualności

NOWOŚCI W MON CREDO

Nowe wody perfumowane są już dostępne w perfumerii Mon Credo. Osiris Eau Eternelle, Ouranos Eau Celeste, Damona Eau Divine to nowe propozycje zapachowe marki Jardin de France.

Czytaj dalej

NOC ZUMEŻERCÓW W PAPIERNI!

20 i 21 września w japońskiej restauracji Zume Sushi organizowana jest kolejna NOC ZUMEŻERCÓW! Płacąc jednorazowo 50 zł. otrzymuje się nieograniczony dostęp do przygotowanych na tę okazje dań i potraw!

Czytaj dalej

- 30% w Slim Express

Skorzystaj z atrakcyjnego 30% rabatu na zabieg lipolizy laserowej. Przyjdź do Slim Express mieszczącego się na I piętrze w Starej Papierni i skorzystaj z bezbolesnego i całkowicie bezpiecznego zabiegu, który sprawia, że po 20 minutach możemy czuć się lżejsi i ubędzie nam w obwodzie do 5 cm.

Czytaj dalej

37
Ostatnia

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...