Pomiń nawigację

Aktualności

- 30% w Slim Express

 Mamy przyjemność poinformować wszystkich, że Slim Express został partnerem programu z Oney Profit międzynarodowej grupy finansowej Oney Banque Accord, która istnieje już od 30 lat i cieszy się zaufaniem ponad 7 milionów klientów na całym świecie.

Z tej okazji już od 15 września oferujemy wraz z siecią hipermarketów, wyjątkową promocje dla wszystkich klientów płacących kartą kredytową Leroy Merlin i Auchan
Przygotowaliśmy atrakcyjny rabat w wysokości 30 procent, do wykorzystania na zabieg lipolizy laserowej.
Taki zabieg jest nie dość, że bezbolesny i całkowicie bezpieczny to sprawia, że po 20 minutach możemy czuć się lżejsi i ubędzie nam w obwodzie do 5 cm.


Ponadto, zabiegi Slim Express usuwają przeszkody z węzłów chłonnych, poprawiają i przyśpieszają metabolizm. Bez największego wysiłku możemy schudnąć i stracić kilka centymetrów przed ważnym wydarzeniem w naszym życiu.


Wzbogaciliśmy naszą ofertę o fachowe doradztwo w zakresie dietetyki. Zachęcamy również do wypróbowania suplementów naszej firmy, które są idealnym uzupełnieniem codziennej diety.

Zespół SLIM EXPRESS

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...