STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO EMS

GODZINY OTWARCIA

 

poniedziałek - piątek
10:00 - 13:00 i 16:00 - 20:00

sobota
10:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Zobacz na mapie

Kontakt

cofit20-male-35-jpg
cofit20-male-27-jpg
cofit20-male-22-jpg
cofit20-male-19-jpg
cofit20-male-12-jpg
Opis sklepuZamknij opis

STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO EMS

Kameralne studio treningu personalnego EMS klasy premium.
Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) to ćwiczenia wykonywane przy użyciu nowoczesnej technologii elektrostymulacji mięśniowej - najbardziej zaawansowana i jedna z najskuteczniejszych form treningu personalnego na świecie.
Trening jest bardzo krótki (jedynie 20min), ale przeprowadzony w odpowiedni sposób pozwala bardzo szybko osiągnąć świetne i zauważalne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, budowie masy mięśniowej oraz poprawie wydolności organizmu.
Co najważniejsze EMS jest w pełni BEZPIECZNY i nie obciąża stawów. Dlatego doskonale uzupełnia rehabilitację po urazach i przeciążeniach podnosząc jednocześnie ogólną kondycję organizmu. Sprawdza się również jako przygotowanie do sezonowego uprawiania sportów outdoor.
Każda sesja przeprowadzana jest w obecności wykwalifikowanego trenera, co zapewnia pełną swobodę i prywatność. Następnie szybki prysznic i trudno będzie rozpoznać jak bardzo intensywnie upłynęło ostatnie pół godziny.
Dla wyjątkowo ceniących swój czas dobieramy godzinę sesji tak aby można ją było przeprowadzić w drodze do pracy, w drodze powrotnej lub choćby w przerwie na lunch.
Rejestracja przez www.cofit20.pl, konsultacje z trenerem: (22) 10 10 152