Bottega Vinea

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - sobota
10:00 - 20:00
niedziela
10:00 - 18:00

Zobacz na mapie

Kontakt

dsc2164-jpg
dsc1820-jpg
dsc2166-jpg
dsc2169-jpg
dsc2163-jpg
dsc2157-jpg
dsc2156-jpg
dsc2162-jpg
dsc2160-jpg
dsc2153-jpg
dsc2152-jpg
dsc2154-jpg
Opis sklepuZamknij opis

Bottega Vinea

Salon win Bottega Vinea w Starej Papierni to składnica świadomego wyboru win i alkoholu z terenów całego świata. To tutaj jakość spotyka się z tolerancją dla najbardziej wymagających gustów i upodobań Klientów.

Pracownicy salonu win Bottega Vinea w Starej Papierni chętnie podzielą się swoją wiedzą i pasją, opowiedzą o walorach i wyjątkowości dostępnych towarów. Oferta dostępnych w salonie win jest unikatowa i skierowana do wszystkich, którzy chcą spróbować wyjątkowych smaków, nacieszyć swoje zmysły, doznać niepowtarzalnych emocji i zgłębić tajniki tego wyjątkowego trunku.

Właściciele i personel salonu win w Starej Papierni, wychodzą naprzeciw panującym trendom i modzie związanej z kulturą picia wina. Bottega Vinea oferuje spotkania – degustacje zwane „Wine Party”, podczas których uczestnicy mogą poszerzyć wiedzę na temat pochodzenia wina, znaczenia ziemi, na której rosną krzewy, potędze danego rocznika, jego walorach i wyjątkowości.

Bottego Vinea to najwyższej jakości wina, doradztwo, a także pomoc przy organizowaniu przyjęć takich jak: koktajle, bufety, garden party, uroczyste kolacje, imprezy okolicznościowe i cateringi. W salonie można zaopatrzyć się w akcesoria do win i prezenty okolicznościowe.
Możliwy jest także dowóz towarów do Klienta oraz negocjacje cenowe.

Serdecznie zapraszamy!