Pomiń nawigację

Aktualności

STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO EMS już otwarte

Kameralne studio treningu personalnego EMS klasy premium.
Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) to ćwiczenia wykonywane przy użyciu nowoczesnej technologii elektrostymulacji mięśniowej - najbardziej zaawansowana i jedna z najskuteczniejszych form treningu personalnego na świecie.
Trening jest bardzo krótki (jedynie 20min), ale przeprowadzony w odpowiedni sposób pozwala bardzo szybko osiągnąć świetne i zauważalne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, budowie masy mięśniowej oraz poprawie wydolności organizmu.
Co najważniejsze EMS jest w pełni BEZPIECZNY i nie obciąża stawów. Dlatego doskonale uzupełnia rehabilitację po urazach i przeciążeniach podnosząc jednocześnie ogólną kondycję organizmu. Sprawdza się również jako przygotowanie do sezonowego uprawiania sportów outdoor.
Każda sesja przeprowadzana jest w obecności wykwalifikowanego trenera, co zapewnia pełną swobodę i prywatność. Następnie szybki prysznic i trudno będzie rozpoznać jak bardzo intensywnie upłynęło ostatnie pół godziny.
Dla wyjątkowo ceniących swój czas dobieramy godzinę sesji tak aby można ją było przeprowadzić w drodze do pracy, w drodze powrotnej lub choćby w przerwie na lunch.
Rejestracja przez www.cofit20.pl, konsultacje z trenerem: (22) 10 10 152

cofit20-male-11-jpg

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...