Pomiń nawigację

Aktualności

Rzeźba

Od jakiegoś czasu myśleliśmy aby na terenie naszego Centrum pojawił się kulturalny element architektoniczny. Na początku roku odwiedził nas mieszkaniec Konstancina a to spotkanie zaowocowało nawiązaniem współpracy. Efektem naszych spotkań i rozmów jest piękna rzeźba z piaskowca wykonana przez Pana Marka Łukasika. 

Pan Marek Łukasik urodził się w 1958 roku w Warszawie.
Studiował na Wydziale Grafiki i Malarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi. Dyplom uzyskał w 1983 roku. Zajmuje się rysunkiem, grafiką, rzeźbą, ilustracją książkową, pracą przy kostiumach filmowych i teatralnych.
Pracował jako drugi kostiumograf w takich filmach jak „Ogniem i mieczem”, „Quo vadis”, „Stara Baśń”, „Generał Nil”, „Bitwa Warszawska” oraz kilku innych znanych produkcjach.
Brał udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą. Na swoim koncie ma także kilka wystaw indywidualnych.
Obecnie prowadzi zajęcia z rysunku i rzeźby w Domu Kultury w Konstancinie oraz w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii.

img-4760-jpgimg-4761-jpg

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...