Pomiń nawigację

Aktualności

B-TOYS W BOBO

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całkiem nową marką w naszym sklepie - B.Toys.
Unikalny wygląd i mnogość produktów sprawiły, że mamy w ofercie zarówno zabawki dla naszych najmłodszych klientów w postaci ciekawych zabawek sensorycznych jak i laleczki, których wygląd do złudzenia przypomina małe dziewczynki. Do laleczek posiadamy duży wybór ubranek i innych akcesoriów.
W odświeżonej wersji pojawiły się u nas zestawy Sylvanian Families, których wygląd zachwyca zarówno małych jaki i dużych. Szeroki wybór zestawów umożliwia dzieciom tworzenie swojego własnego miasteczka dla małych zwierzątek.
Z myślą o doświadczonych graczach planszówek pojawiły się w naszej ofercie gry dedykowane specjalnie dla nich. Pozycje wymagające dużego zaangażowania i doświadczenia są już u nas.
Specjalna ofertę przygotowaliśmy również do fanów klocków Lego. Wybrane zestawy mamy przecenione nawet do -30%.

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...