Skip navigation

News

WELCOME SPRING WITH

Cudowne aromaty owoców przeplatane kwiatowymi akcentami i wzbogacone o subtelną wanilię, to tylko niektóre z zapachów jakimi w tym roku rozkwitnie CANDLE ROOM. Marzec, kwiecień i maj przepełni kwiatowa świeżość i delikatna słodycz, skryte w zapachach My Serenity, Black Plum Blossom, Riviera Escape czy Jelly Beans. W nadchodzącym sezonie półki ugną się tak-że pod ciężarem nowych wiosennych kolekcji, pełnych delikatnych trawiastych i wodnych nut, lekkich akcentów drewna oraz bursztynu.

Do CANDLE ROOM zapraszamy także po dodatki do wnętrz, akcesoria i comiesięczne promocje na dwa wybrane zapachy. Sprawdź poniżej, które z nich kupisz w najbliższych miesiącach z 20% rabatem:

W marcu - My Serenity, Garden Sweet Pea.

W kwietniu - Vanilla Lime, Black Plum Blossom. A dodatkowo na Wielkanoc - Jelly Beans, Happy Spring.

W maju - Riviera Escape, Man-go Peach Salsa Nowa Kolekcja Coastal Living - Sea Air, Coastal Living, Driftwood, Garden By The Sea.

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...