Skip navigation

News

NEW ARRIVALS NOW IN SPECIAL PRICES

W Mon Credo dużo nowych i zarazem wyjątkowych marek. Królową w dziale pielęgnacji jest marka Evidens de Beaute.Marka zawitala u nas niedawno, ale juz zdazylismy zakochac sie w niej bez pamieci! Jest to pierwsza marka która stworzyła linię pielęgnacyjną anti-aging dla skóry wrażliwej.Zostala stworzona z oczarowania japońskim rytuałem pielęgnacyjnym twarzy. Jest ona połączeniem francuskiej elegancji z japońską technologią.


Zapraszamy w kazdy wtorek do perfumerii na dzien z marka Evidens, gdzie można przetestować te wspaniałe kosmetyki. Przy zakupie produktów -10% rabatu.


Nasze bestsellery na nadchodzącą jesień to przede wszystkim: niezwykle słodka, hiszpańska marka stworzona dla kobiet -Simimi, marka dwóch kontastów będąca dziełem sztuki niemieckiej produkcji- Leng Ling czy marka która stworzyła kolekcję pod kierownictwem niezwykłego, światowej klasy nosa Paolo Terenzi- Tiziana Terenzi.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami.

 

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...