Roma & Reiff

GODZINY OTWARCIA

sobota
10:00 - 20:00
niedziela
10:00 - 18:00

Zobacz na mapie

Kontakt

dsc-0733-kopia-jpg
dsc-0042-kopia1-jpg
wir-www1-jpg
williams-dlugi1-jpg
williams-reif-pion-jpg
Opis sklepuZamknij opis

Roma & Reiff

Marka Roma&Reiff to ubrania tworzone przez kobiety dla kobiet.
Naszym celem jest stworzenie produktu przyjaznego kobietom, w którym czułyby się elegancko, ale swobodnie, klasycznie, ale nie nudno.
Wierzymy, że to co nosimy może uwydatnić nasze atuty - piękno zewnętrzne, ale i wewnętrzne. Obie te domeny wpływają na siebie i działają w symbiozie. Dlatego właśnie pragniemy, aby wybierając nasze ubrania, Klientki czuły się swobodnie, niezależnie i kobieco. Dajemy im pewność siebie, świadomość dobrego smaku i właściwego wyboru.

Nasze ubrania charakteryzują się wielofunkcyjnością. Projektujemy je tak, aby można było je łączyć w różne stylizacje - na ważne, eleganckie wyjścia lub po prostu na co dzień. Tworząc je, dzielimy się cząstką siebie z Wami - naszymi Klientkami - naszą osobistą wizją i pasją.

Oprócz regularnej oferty - naszych kolekcji, projektujemy również na zamówienie. Staramy się spełnić Wasze oczekiwania i stworzyć produkt idealny i jedyny w swoim rodzaju. Szyjąc na zamówienie pragniemy poznać Waszą osobowość, estetykę i charakter, aby efekt końcowy był ‘osobistym dziełem sztuki - unikatową kreacją’.

 

Zapraszamy na I piętro.