BOBO, Papierniczy

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - sobota
10:00 - 20:00
niedziela
10:00 - 18:00

Zobacz na mapie

Kontakt

dsc2248-jpg
dsc2201-jpg
dsc2197-jpg
dsc2207-jpg
dsc2199-jpg
dsc2200-jpg
dsc2209-jpg
dsc2196-jpg
dsc2195-jpg
dsc1829-jpg
dsc2194-jpg
Opis sklepuZamknij opis

BOBO, Papierniczy

Wejście do sklepu BOBO widoczne jest już z daleka. Kolorowe klocki obudowujące część drzwi wejściowych od razu określają asortyment dostępny w sklepie.

W sklepie BOBO dostępne są zarówno zabawki znanych firm, oraz równie interesujące produkty tych mniej znanych producentów.

Starsze dzieci i osoby dorosłe w sklepie BOBO mogą wybierać z szerokiej oferty gier planszowych, puzzli i zabawek kreatywnych. Asortyment w Starej Papierni to m.in. puzzle dostępne w różnych rozmiarach i technologiach oraz wiele typów gier np. rodzinnych, strategicznych, logicznych i karcianych.

Ponadto, BOBO w Starej Papierni oferuje bardzo szeroką gamę artykułów papierniczych przeznaczonych do szkoły, biura oraz na potrzeby użytku codziennego. Szeroka asortyment produktów papierniczych odpowie na wymagania wszystkich klientów centrum. Sklep oferuje także szeroki wybór produktów dla tych którzy próbują swych sił w decoupage, scrapbookingu, filcowaniu i modelowaniu.

Natomiast sezonowo dostępna jest kolekcja ubrań firmy Reima oraz czapek Maximo.

Zapraszamy artystów i tych, którzy czują się artystami i tych, którzy po prostu lubią rysować czy malować. Staramy się nieustannie urozmaicać naszą ofertę, śledząc trendy i wyszukując nowości. Bezpośrednie kontakty z producentami i importerami pozwalają nam zaproponować Państwu więcej niż przyjazne ceny. Uczestnictwo w targach branżowych pozwala na zbieranie doświadczenia i wiedzy o zastosowaniu poszczególnych produktów, a zatem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę i konkretne doradztwo.

Wszystkie produkty dostępne w BOBO w Starej Papierni dobrane są tak, aby uczyły, rozwijały i pomagały w wychowaniu dzieci. Oferowane produkty są bezpieczne, przebadane i atestowane.

Serdecznie zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy!