BUŁKĘ PRZEZ BIBUŁKĘ

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - sobota
8:00 - 22:00
niedziela
9:00 - 22:00

Zobacz na mapie

Kontakt

Opis sklepuZamknij opis

BUŁKĘ PRZEZ BIBUŁKĘ

Bułkę przez Bibułkę to sieć restauracji śniadaniowych działających od 2012 roku w Warszawie. Do malutkiego lokalu na Mokotowie i większego w ścisłym centrum dołączyło przyjemne miejsce w Starej Papierni w Konstancinie.

Sukces Bułkę Przez Bibułkę to przede wszystkim bogaty wybór śniadań serwowanych przez cały dzień ale również pyszne koktajle przyrządzane na bazie świeżych owoców i warzyw. W menu spotkamy także wiele kultowych i uwielbianych przez gości pozycji takich jak chrupiący Bajgiel i Spółka - ze śmietankowym serkiem, szczypiorkiem i grillowanym bekonem oraz omletem, czy Pan Kejki serwowane z bitą śmietaną, owocami i syropem klonowym. Oprócz stałych pozycji spróbować tutaj możemy także sezonowych kanapek, śniadań czy sałatek. Obecnie ogromną popularnością cieszy się sałatka "Zielona" autorstwa Janka Paszkowskiego, uczestnika pierwszej edycji programu MasterChef. Jest ona znakomitym połączeniem chrupiącego, marynowanego buraka i zielonego groszku z kremowym avocado i półpłynącym jajkiem oraz autorskim dressingiem Janka.

Bułkę przez bibułkę cechuje się wyjątkową dbałością o szczegóły, zarówno w serwowanych daniach jak i w urządzaniu wnętrz. Na stolikach znajdziemy zawsze świeże kwiaty i klimatyczne świeczki, w witrynach piękne (i przepyszne) ciasta. Latem odpocznij z kieliszkiem Prosecco lub szklanką mrożonej kawy w starannie przygotowanym ogródku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Bułce i być na bieżąco? Wejdź na http://bulkeprzezbibulke.pl/ lub fanpage
https://www.facebook.com/bulkeprzezbibulke
https://www.facebook.com/bulkeprzezbibulkekonstancin