Pomiń nawigację

Aktualności

ZORGANIZUJ NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIE

Jak zorganizować niezapomniane przyjęcie rodzinne lub firmowe?

Każdy, kto chociaż raz organizował przyjęcie wie, że to nie jest takie proste zdanie. Jeden dzień, który z jakiegoś powodu jest ważny, może stać się źródłem miłych lub niemiłych wspomnień na cały rok. Warto poznać kilka prostych rad, aby zapewnić dobre samopoczucie sobie i wspaniałe wspomnienia gościom.

Wiele osób rezygnuje w ogóle z organizacji przyjęć, ponieważ sama myśl o tym przywołuje zawrót głowy. Jeśli jednak dobrze się do tego przygotujemy, to zauważymy wiele korzyści płynących ze spotkania, czy to rodzinnego czy firmowego. To przede wszystkim okazja do zacieśniania kontaktów, lepszego poznawania gości oraz dobrej zabawy. Samą organizacją przyjęcia może przecież zająć się ktoś inny, a obowiązki gospodarza można ograniczyć do minimum.

Luźna atmosfera!

Planując przyjęcie, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę, czy możemy sobie pozwolić na swobodną atmosferę. Jeśli to rodzinne spotkanie, to luźny strój i styl każdy doceni. Coraz częściej są to również elementy istotne przy organizowaniu imprezy firmowej. Warto jednak przeanalizować relacje panujące w firmie oraz potrzeby i upodobania pracowników. Z pewnością należy ich również uprzedzić, że mogą spodziewać się swobodnej atmosfery.

Ważne miejsce!

Organizowanie świątecznych kolacji służbowych w siedzibie firmy już odeszło do lamusa, ale również coraz częściej aranżujemy rodzinne przyjęcia, chrzciny czy obiady poza domem. Warto wtedy wybrać miejsce, które będzie nietypowe i zaskoczy naszych gości czymś niestandardowym. Może to być oryginalne menu z wybranego zakątka świata lub mogą to być dodatkowe atrakcje, które urozmaicą wspólne spędzanie czasu przy stole. A może tak przygotować wspólne przygotowywanie kolacji czy podwieczorku?

W tym zakresie można liczyć na Cafe Fusion w Starej Papierni. To nie tylko wyjątkowe miejsce, które urzeka swoim wystrojem wnętrza, ale również doskonały sposób na nietypowe spotkanie firmowe lub rodzinne. Możemy być pewni nie tylko profesjonalnej obsługi i dobrej kuchni, ale również wyjątkowej atmosfery, która zostanie dopasowana do naszych oczekiwań. Cafe Fusion organizuje przyjęcia z tradycyjnymi daniami oraz międzynarodowymi przysmakami. Może to być ekskluzywne zasiadane przyjęcie w Starej Papierni, ale też warsztat kulinarny, podczas którego albo szef kuchni ugotuje coś na naszych oczach albo my sami przyrządzimy posiłek w naszym domu. Każdy gospodarz przyjęcia może sam zdecydować, na co ma ochotę, a resztą już zajmie się zespół Cafe Fusion.

Nie przeoczmy terminu!

Pamiętajmy, aby sale na przyjęcie świąteczne rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Wraz z początkiem grudnia większość takich miejsc jest już zajęta. Należy więc pomyśleć o tym już w październiku czy w listopadzie. Część firm zamiast przyjęcia świątecznego organizuje dla pracowników spotkanie karnawałowe w styczniu. W takim przypadku salę należy zarezerwować najpóźniej w listopadzie.

Zapraszamy do Cafe Fusion!

Polecamy zapoznanie się z bogatym menu i ofertą warsztatów kulinarnych Cafe Fusion. Zadbamy o to, aby wszyscy uczestnicy mogli odpowiednio celebrować ważne dla nich wydarzenie, a ich rozmowom towarzyszyły smaczne jedzenie, elegancki wystrój, podkreślający podniosłość chwili oraz miła obsługa gotowa spełnić wszystkie życzenia.

Zadzwoń i zarezerwuj termin już dziś

tel. 512084770

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...