Pomiń nawigację

Aktualności

SYLWESTROWY BŁYSK

Jest taka jedyna w roku noc, kiedy każda kobieta chce wyglądać olśniewająco.

Wybór kreacji na Sylwestrową Noc jest więc kluczowy. W tym sezonie modne będą metaliczne sukienki. Połyskujące odcienie złota, srebra i brązu królować będą na balach i podczas karnawałowych imprez. Dodatkami, które najbardziej pasować będą do takich stylizację powinny być stonowane. Dobrze będą się komponować wysokogatunkowe etole i szale oraz jednokolorowe kopertówki.

Do błyszczących kreacji pasuje delikatna biżuteria, np. ze szlachetnych kamieni.
Tradycyjnym kreacjom warto dodać blasku mieniącymi się dodatkami m.in. połyskującym pierścionkiem, naszyjnikiem lub bransoletką. Jedno jest pewne. Tej nocy każda pani musi błyszczeć!

Wybierając się na Bal Sylwestrowy z pociechą, pamiętajmy żeby dziecko miało na sobie ubranie w którym czuje się swobodnie. Dla dziewczynek polecamy wyjątkową stylizację z udziałem kolorowych, falbaniastych spódnic, które są uwielbiane przez dziewczynki w każdym wieku.

 

img-1233-copy-jpg

Spódniczka dla dziewczynki

ANGEL'S FACE

LOLLIPOPS 

 

img-1121-copy-jpg

 

 Bransoletka i Pierścionek
LINE ARGENT
MIMI BOUTIQUE

 

img-1114-copy-jpg

 Sukienka JOSEPH RIBKOFF
Torebka kopertówka BOCA
Etola norki FIURI
Bransoletka MARAMBA
MIMI BOUTIQUE

 

 

 

img-1162-copy-jpg

 Sukienka BODYFLIRT
Naszyjnik TATAMI
FASHION ISLAND

 

 

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...