Pomiń nawigację

Aktualności

NOWY BUTIK WILLAMS & REIFF

Williams&Reiff

O NAS
Marka Williams&Reiff to ubrania tworzone przez kobiety dla kobiet.
Naszym celem jest stworzenie produktu przyjaznego kobietom, w którym czułyby się elegancko, ale swobodnie, klasycznie, ale nie nudno.
Wierzymy, że to co nosimy może uwydatnić nasze atuty - piękno zewnętrzne, ale i wewnętrzne. Obie te domeny wpływają na siebie i działają w symbiozie. Dlatego właśnie pragniemy, aby wybierając nasze ubrania, Klientki czuły się swobodnie, niezależnie i kobieco. Dajemy im pewność siebie, świadomość dobrego smaku i właściwego wyboru.
Jesteśmy duetem kobiet, przyjaciółek i matek, ale działamy w zespole, w którym tkwi siła.
Mając bardzo duże doświadczenie na rynku mody, ja - Dorota Williams - stylistka i prekursora tego zawodu w Polsce, specjalistka od kreowania wizerunku gwiazd, postanowiłam połączyć swoje doświadczenie i talent z umiejętnościami i chęciami Marzeny Reiff - kobiety biznesu, od wielu lat związanej z modą zawodowo i z czystej pasji, aby stworzyć naszą markę Williams&Reiff.
Praca zespołowa jest dla nas bardzo ważna i dlatego właśnie aspirujemy, aby współpracować z ludźmi, którzy są artystami, ale i fachowcami w swoich dziedzinach. Dzięki temu nasze projekty cechuje doskonałe krawiectwo, dbałość o każdy detal pod względem konstrukcji i wykończenia, a uświetnia je nasza wizja kreatywna i spojrzenie z perspektywy profesjonalnego stylisty.

PRODUKT
W dzisiejszych czasach moda nie ma jednego oblicza, a to co prezentujemy w naszych kolekcjach to nasza personalna interpretacja trendów, zgodna z naszą estetyką. Oferujemy nie tylko produkt - sugerujemy możliwości jego stylizacji.
Nasze ubrania charakteryzują się wielofunkcyjnością. Projektujemy je tak, aby można było je łączyć w różne stylizacje - na ważne, eleganckie wyjścia lub po prostu na co dzień. Tworząc je, dzielimy się cząstką siebie z Wami - naszymi Klientkami - naszą osobistą wizją i pasją.
Oprócz regularnej oferty - naszych kolekcji, projektujemy również na zamówienie. Staramy się spełnić Wasze oczekiwania i stworzyć produkt idealny i jedyny w swoim rodzaju. Szyjąc na zamówienie pragniemy poznać Waszą osobowość, estetykę i charakter, aby efekt końcowy był ‘osobistym dziełem sztuki - unikatową kreacją’.
Wychodzimy z założenia, że polska produkcja ‘hand-made’ bazująca na najlepszej jakości materiałach, może zapewnić klientom oryginalne produkty na najwyższym światowym poziomie. Nasze kolekcje cechują się oryginalnym i nowoczesnym podejściem do klasyki - fantazyjnymi wzorami i kolorami ‘oprawionymi’ w minimalistyczne i klasyczne formy. Pragniemy zaoferować modę, która będzie rozpoznawalna w kraju i największych światowych stolicach mody.

KONCEPT
Stworzyłyśmy markę Williams&Reiff jako odpowiedź na zapotrzebowania polskiego, ale też globalnego rynku mody.
W ostatnich latach współczesne, zagraniczne, niszowe marki modowe znacznie zwiększyły swoją sprzedaż, podczas gdy luksusowe marki o już ugruntowanej i wysokiej rynkowej pozycji ‘zwolniły’ swój bieg.
Duże domy mody, chcąc utrzymać swoją pozycję i renomę, zaczęły oferować jeszcze bardziej luksusowe produkty (w jeszcze wyższych cenach), pomijając ważny sektor aspirujących klientów bez możliwości nabycia ‘dostępnego/osiągalnego luksusu’.
Obecni klienci są lepiej poinformowani niż dotychczas o wszystkich możliwościach zakupu i szerokiej gamie wyboru, co czyni ich jeszcze bardziej wymagającymi.
Celem naszej marki jest zaoferowanie klientowi idealnego połączenia - jakości, stylu i ceny satysfakcjonującej go nie tylko ze względu na swoją oryginalną ofertę produktów i rewelacyjną jakość, ale również dostępność cenową. Tym samym mamy nadzieję wypełnić zapotrzebowanie rynkowe i udowodnić, że polska moda (i ręczna, lokalna produkcja) może być na najwyższym światowym poziomie.

KLUCZOWE SŁOWA, KOMPETENCJE I CECHY MARKI
- Marka tworzona przez kobiety dla kobiet.
- Polska wizja i produkcja wykorzystująca samodzielnie wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości.
- Doskonałe krawiectwo i dbałość o każdy szczegół.
- Nowoczesne spojrzenie na klasykę; klasyka z nutą nowoczesnego dizajnu.
- Poszukiwanie współczesności poprzez inwestygację przeszłości - inspiracje vintage, łączenie ‘starego z nowym’ - reinterpretacja trendów i zabawa klasyką.
- Indywidualność z charakterem - możliwość personalizacji projektu.
- Wielofunkcyjność i brak jednej okazji użycia - stylizacja.
- Pasja i zespół.

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...