Pomiń nawigację

Aktualności

NOWE KOLEKCJE W MILOO HOME

W salonie wnętrzarskim Miloo Home (dawne HOUSE&more) dostępne są już nowe kolekcje na nadchodzący sezon zimowy 2017/2018. Miękkie tkaniny w bogatych kolorach ziemi z dodatkami złota to Velvet Castle. Świąteczna edycja tej kolekcji to dekoracje inspirowane leśną florą i fauną m.in. futrzane pledy, jelenie w drewnie, kolorowe szyszki i żołędzie. Z kolei kolekcja Blue Moon to tkaniny w głębokich odcieniach granatu osadzone w klimacie gwieździstego nieba z srebrzystymi dodatkami. Świąteczna odsłona tej kolekcji sprawi, że wigilijny stół zaiskrzy blaskiem tysięcy gwiazd.
Po szczegóły zapraszamy do salonu Miloo Home (dawne HOUSE&more).

 

KILKA SŁÓW NA TEMAT REBRANDINGU I NOWYCH KOLEKCJI

Velvet Castle
Miękkie tkaniny w bogatych kolorach ziemi: ciemnych zieleniach, przytłumionych pomarańczach i głębokich brązach… Całość ożywiają dodatki w odcieniach ciepłego złota… Razem tworzą niepowtarzalny klimat zamku schowanego głęboko w jesiennym lesie.

VELVET CASTLE Christmas Collection
Tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzimy z kolekcją Velvet Castle w pięknym, tajemniczym zamku, schowanym w głębi lasu... Otoczeni głębokimi odcieniami zieleni i ciepłego złota otulimy się futrzanymi pledami podziwiając świąteczne dekoracje inspirowane leśną fauną i florą... Dostojne jelenie w drewnie i złocie, kolorowe żołędzie i szyszki oraz żywe, zielone elementy uzupełnią klasyczne choinkowe bombki inkrustowane roślinnymi wzorami, które sprawią, że te święta będą niezapomniane.

Blue Moon
Tkaniny w głębokich odcieniach granatu przywodzą na myśl nocne, gwieździste niebo… Chłodne, srebrne dodatki lśnią księżycowym blaskiem… Stoły ozdobione białymi talerzami i kryształowymi kieliszkami nadają wieczornym posiłkom szczypty niepowtarzalnej magii.

BLUE MOON Christmas Collection
Podczas tegorocznej Wigilii świąteczny stół zaiskrzy blaskiem tysięcy gwiazd na tle nocnego nieba… Srebrno – kryształową zastawę uzupełnią dodatki i bombki w głębokich odcieniach granatu o przeróżnych kształtach i teksturach… Na choince zawisną ozdoby pokryte szronem, które będziemy mogli podziwiać otuleni ciepłem śnieżnobiałych, futrzanych tekstyliów…

REBRANDING
Marka HOUSE&more, działająca z sukcesami na polskim rynku od 8 lat jako sieć salonów wnętrzarskich typu concept store, zmienia się w Miloo Home. Przyjmując nazwę rozwijanej od lat wewnątrz HOUSE&more marki własnej, zmieniła również w pełni swoją identyfikację wizualną. Dawne logo ustępuje miejsca nowemu i eleganckiemu, utrzymanemu w kolorystce czerni i bieli oraz zamkniętemu w kwadracie logotypowi Miloo Home. Nowe logo odzwierciedla najważniejsze wartości marki – jakość, design i funkcjonalność.
Nowa marka łączy w sobie lata doświadczenia na polskim rynku z nowoczesnym i funkcjonalnym designem odzwierciedlającym najnowsze światowe trendy. To również marka bliska swoim klientom, pomagająca im budować piękne historie ich domów oraz mieszkań, co podkreśla swoim motto – Every home has a story. Miloo Home wierzy, że to ludzie są sercem każdego wnętrza. Zachęca do czerpania inspiracji z tego, co tworzy i adaptowania ich w taki sposób, aby nasz dom mógł opowiedzieć swoją własną, niepowtarzalną historię…

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email
Loading...