Pomiń nawigację

Aktualności

NOWA MARKA W MON CREDO

Simone Cosac Profumi to włoska marka oferująca luksusowe zapachy, oparte na prawdziwej miłości między Bianca Cappello a Wielkim Księciem Francesco I de' Medici, która narodziła się w okresie renesansu.
Marka powstała w 2008 roku a jej siedziba znajduje się w willi Medicean gdzie Simon mieszka wraz ze swoją rodziną. Założenie firmy i tworzenie pachnideł było marzeniem Simon. Zachowane notatki Bianki i wspaniały renesanswy ogród przyczyniły się do stworzenia pierwszego pachnidła Simone- Perle di Bianca.
Do współpracy zaproszona została Sonia Constant, która wyróżnia się dualnym umysłem: artysta-pragmatyk. Swą kreatywnością podbiła serca milionom poszukiwaczy zapachów. Tworzyła dla wielu wybitnych nazwisk i firm. Najbardziej znane dzieła powstały dla Burberry, Carner Barcelona, Narciso Rodriguez, Fragonard, Tom Ford, Guerlain.

W perfumerii Mon credo pojawią się również nowości włoskiej marki Acca Kappa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów w perfumerii stacjonarnej.

Atrakcyjne rabaty będą czekać na naszych klientów z okazji Dnia Matki, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby znaleźć jak najbardziej trafiony prezent na tą okazję.

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...