Pomiń nawigację

Aktualności

LATO Z ALBA 1913 & MON CREDO

LATO Z ALBA 1913 & MON CREDO
ALBA 1913 to nowa linia kosmetyków do twarzy dostępna w salonach MON CREDO. Seria inspirowana jest przedwojennymi produktami, łączącymi szacunek do zdrowia i obecne czasy. FACE to seria kilkuetapowej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Produkty są skoncentrowane na działaniu: nawilżającym, ochronnym (anti-pollution), rozświetlającym i odżywczym. Dzięki funkcjonalnym ekstraktom roślinnym m.in. rabarbarze, szczawiu, pietruszce mają dobroczynne działanie dla skóry. Zapakowane w minimalistyczne, eleganckie kartoniki oraz maksymalnie są idealne na podróż i na prezent.
ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO MON CREDO

KILKA SŁÓW O MARCE...

Luksusowe kosmetyki do twarzy Alba1913 Face, które właśnie zdobywają rynek amerykański, dostępne w perfumerii Mon Credo (parter).

W zgodzie z wielowiekową tradycją zielarską i prostą filozofią „Zdrowie jest piękne” Alba1913 pielęgnuje sztukę kompozycji unikatowych rodzinnych receptur urzeczywistniających w trzecim pokoleniu pochwałę holistycznej wizji piękna jako harmonii ciała i ducha.
Alba1913 przenosi substancje aktywne znane z nobliwych produktów aptecznych i zielarskich do wyrafinowanych formuł kosmetycznych. Ciekawość, wiedza i doświadczenie kilku pokoleń chemików zainteresowanych leczniczą mocą roślin skutkuje inspirującymi, oryginalnymi odkryciami. Tradycyjnie stosowane ekstrakty roślinne i olejki eteryczne łączą się tu z wysokiej jakości składnikami o niekontrowersyjnym pochodzeniu i dobroczynnym wpływie na organizm ludzki.

Alba1913 to luksusowe kosmetyki o oryginalnych teksturach, ujmujących zapachach i skutecznym działaniu, wytwarzane według farmaceutycznych standardów, przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

W linii Face apteczny konserwatyzm okrasza romantyczna aura. Roztacza ją natura i kultura (ta wysoka i ta miejska). Natura dostarcza bogactwo niezwykłych surowców o zbawiennym wpływie dla ciało i duszę. Rozświetlający, antyoksydacyjny rabarbar; detoksykujący szczaw, odżywcza zielona pietruszka, czy relaksujący różeniec górski łączą moce w holistycznej, wegańskiej pielęgnacji. Z miejskim charakterem nieobciążających nadmiernie skóry preparatów antysmogowych współgra tradycyjny zestaw klasyków gatunku. Apteczne bursztynowe butelki otula zmysłowy, stonowany design. Opakowania dobrane są tak, by maksymalnie zabezpieczały cenną zawartość, były bezpieczne, przetwarzalne i dawały komfort podczas stosowania.

Inwestycja w kosmetyki jest też inwestycją w sztukę. W tym roku na rynku ukaże się projekt muzyczny Alby1913, płyta długogrająca „Osokins plays Chopin”. Obcowanie z naturą i sztuką staje się nieodłącznym elementem zbalansowanego stylu życia, który znajduje odzwierciedlenie w ponadczasowym zdrowym i promiennym wyglądzie.

Obejrzyj także:

https://www.youtube.com/watch?v=ydofW1w0glM

 

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...