Pomiń nawigację

Aktualności

KOSZE UPOMINKOWE

Już teraz w sieci delikatesów Kuchnie Świata można zamówić ekskluzywne, wyjątkowo atrakcyjne, pełne smakowitych rozmaitości kosze upominkowe dla bliskich, klientów i pracowników.
Kuchnie Świata wspólnie z firmą Vivat przygotowały ekskluzywną i wyjątkowo atrakcyjną ofertę koszy upominkowych z przeznaczeniem m.in. na prezenty mikołajkowe i gwiazdkowe. Vivat już od 22 lat wykonuje i dostarcza zestawy prezentowe z wykwintnymi artykułami delikatesowymi i trunkami najwyższej klasy. Współpraca z Kuchniami Świata pozwoliła znacznie poszerzyć oferowany asortyment o produkty delikatesowe z najdalszych i najbardziej egzotycznych zakątków świata.
Zamówienia na kosze upominkowe można już składać we wszystkich sklepach stacjonarnych Kuchnie Świata. Szczegółowych informacji udzielają przemili sprzedawcy.
Do każdego zamówienia na kosze upominkowe powyżej 1000 zł zostanie przyznana karta stałego klienta Kuchni Świata, upoważniająca do 10 % rabatu na zakupy w sieci ekskluzywnych delikatesów Kuchnie Świata na terenie całej Polski.
Serdecznie zapraszamy!

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...