Pomiń nawigację

Aktualności

FITNESS L'ATELIER ATHLETIQUE

Już w listopadzie w Starej Papierni otwarcie L’Atelier Athlétique Konstancin Fitness!

Czy wiesz, że w natłoku codziennych spraw i narzuconych obowiązków, często zaburzasz naturalną harmonię swojego wnętrza? Tym samym, niejednokrotnie negatywnie oddziałujesz na swoje zdrowie i samopoczucie. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom stworzyliśmy L’Atelier Athlétique - ekskluzywny fitness boutique, w którym odkryjesz siebie na nowo.

Niepowtarzalny industrialny klimat w połączeniu z naszym profesjonalnym i indywidualnym podejściem sprawią, że trening spędzony z nami będzie wyjątkowy.

L’Atelier Athlétique znajduje się w odrestaurowanych wnętrzach XVIII-wiecznej fabryki papieru, na terenie, jedynego w swoim rodzaju, centrum handlowego Stara Papiernia w Konstancinie. Zabytkowe otoczenie, dbałość o najdrobniejsze detale wystroju i wyposażenia klubu oraz jego kameralny, butikowy charakter stanowią o jego absolutnej unikalności. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, niepodobne do żadnego innego, które widziałeś w Warszawie zaskoczy Cię klimatem i sprawi, że nawet najbardziej wymagający klient poczuje się szczególnie.

Rozładuj stres, wycisz swój umysł i zadbaj o siebie w L’Atelier Athlétique Konstancin Fitness. Pomożemy Ci dotrzeć do zdrowszej i szczęśliwszej odsłony Twojej osoby. Zapraszamy już od listopada 2014!

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...