Skip navigation

News

NEW ARRIVALS IN St. LUCAS PHARMACY

W Aptece Św. Łukasza dostępne są ostatnie nowości marki VICHY. Preparat SLOW AGE to kosmetyk z serii pielęgnacyjnej opóźniający pojawianie się oznak starzenia. Chroni i wzmocnia. Skóra jest nawilżona, sprężysta i pełna zdrowego blasku. Także dla hipoalergicznej skóry. Z kolei seriia masek mineralnych oczyści, nawilży i rozświetli skórę twarzy i dekoldu.
W sezonie jesiennym warto profilaktycznie dbać o zdrowie, kiedy jednak pojawią się pierwsze oznaki przeziębienia, warto sięgnąć po skuteczne preparaty, szybko i skutecznie działające na ból gardła. Nowością dostępną w Aptece Św. Łukasza jest INOVOX, działający w ekspresowym tempie i miejscowo łagodzący ból gardła.

 

apteka-inovox-jpg

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...