Skip navigation

News

MASOVIAN PEARLS

PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2017
W każdej z 6 gmin powiatu zostaną wyłonione po 3 nominacje w danej kategorii. Nominacje otrzymają firmy, które otrzymają najwięcej głosów i punktów na podstawie przesłanej ankiety. Drugim etapem konkursu będzie głosowanie mieszkańców. Spośród nominowanych, na podstawie ilości głosów mieszkańców i przelicznika zamieszczonego w regulaminie konkursu zostanie wyłoniona Perła Przedsiębiorczości. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na finałowej Gali, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie (na przełomie lutego/marca 2018 r.)

GŁOSUJ TUTAJ

CEL AKCJI
Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najpopularniejszych przedsiębiorców, najciekawszych wydarzeń kulturalnych lub ofert turystycznych w regionie oraz najpopularniejszych sportowców/klubów/trenerów.

KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ?
Udział w konkursie Perły Mazowsza mogą wziąć podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe, instytucje oraz osoby prywatne.
KTO MOŻE ZGŁOSIĆ?
Zgłosić może każdy. Możesz zgłosić swoją firmę, znajomego, firmę, z którą współpracowałeś i uważasz, że zasługuje na wyróżnienie.
JAKIE NAGRODY MOŻNA WYGRAĆ?
PULA NAGRÓD 25 000

– DLA MIESZKAŃCÓW ZGŁASZAJĄCYCH

Wśród mieszkańców, którzy zgłoszą firmę do udziału w konkursie zostaną rozlosowane nagrody w postaci biletów do Multikina, karnetów do klubu Green Up, vouchery na jazdy Gokart i Off Road.

– DLA MIESZKAŃCÓW GŁOSUJĄCYCH

Drugim etapem konkursu jest głosowanie na nominowane firmy – wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody w postaci biletów do Multikina, karnetów do klubu Green Up, vouchery na jazdy Gokart i Off Road.

– DLA ZWYCIĘZCÓW

Sześciu laureatów w kategorii „Perła Przedsiębiorczości 2017” otrzyma pakiet promocyjny o wartości 1 000 zł netto zgodnie z aktualnym cennikiem „Przeglądu Piaseczyńskiego” oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

Wśród 6 laureatów zostanie wyłoniona PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POWIATU PIASECZYŃSKIEGO, która otrzyma nagrodę główną od „Przeglądu Piaseczyńskiego” w postaci pakietu promocyjnego o wartości 3 000 zł zgodnie z aktualnym cennikiem oraz 50% rabat na produkty oferowane przez Radio VOX FM zgodnie z aktualnym cennikiem.

HARMONOGRAM
19 września 2017 r. – ogłoszenie konkursu,
19 września 2017 r. godz. 08.00 – 31 października 2017 r. godz. 23.59 – zbieranie zgłoszeń,
14 listopada 2017 r. – spotkanie Kapituły Konkursu,
21 listopada 2017 r. godz. 08.00 – ogłoszenie listy nominowanych, rozpoczęcie głosowania,
23 lutego 2018 r. godz. 20.00 – zakończenie głosowania,
Luty/Marzec 2018 r. – uroczysta gala wręczenia nagród.

 

  • Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Email

Chcę być na bieżąco z najważniejszymi nowościami, promocjami oraz wydarzeniami związanymi ze Starą Papiernią. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – adresu e-mail w celu dostarczania mi wiadomości marketingowych. Informacje dotyczące przetwarzania danych zawarte są pod następującym adresem http://starapapiernia.pl/pl/rodo

Loading...